O NÁS

Hlavným cieľom bolo a je poskytovať kvalitné produkty za takú cenu,  aby si všetky vekové kategórie našich zákazníkov, mohli dopriať to potešenie a osladiť si život.
Zo širokej ponuky zákuskov a tort si u nás vyberie snáď každý. V moderne vybavených výrobných priestoroch pripravujeme naše produkty len z tých najlepších surovín, ktoré odoberáme od preverených dodávateľov. Nie je to iba fráza, jedná sa o našu stratégiu a naplnenie, sme presvedčení, že i laik dokáže rozoznať poctivú prácu a „pravé“ suroviny od strojových výrobkov, vyrábaných z podobných surovín. Pri manipulácií so surovinami a výrobky dodržujeme prísne hygienické predpisy,  aby sme Vám pripravili vždy len tie najlepšie a čerstvé pochúťky.

O čo sa snažíme

Naša firemná stratégia je poskytovať čerstvé a kvalitné produkty za takú cenu, aby si ich mohol vychutnať každý z vás  – našich vážených zákazníkov, a aby ste sa k nám vracali. Cukrárenská výroba Cremosa, to je tradičná výroba z pravého masla a živočíšnej šľahačky. To je zmyslom práce celého tímu cukrárenskej výroby Cremosa.

Prihlásiť sa


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

Zaregistrovať sa


Username
Email
Password
Potvrď heslo
Chcete sa prihlásiť? (close)

Zabudol si heslo?


Username or Email
(close)